תנאי השימוש ותנאי השימוש

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט שלנו ("www.basiccollection.com"). תקנון כללי זה כולל את הגישה לאתר www.basiccollection.com והשימוש בו. הגישה לאתר אינטרנט זה והשימוש בו וכן רכישת מוצרים באתר www.basiccollection.com מבוססים על ההנחה שתנאי שימוש ותנאי שימוש כלליים אלה נקראו, הובנו והתקבלו על ידך. www.basiccollection.com מנוהלת ומופעלת על ידי StyleHub.com בע"מ ("StyleHub.com"). אתר Basiccollection.com ושירותים נלווים זמינים עבורך בהתאם לתנאי השימוש הבאים & amp; שירות וכללים אחרים המתפרסמים באתרים שלנו (ביחד, "התנאים וההגבלות"). אנא קרא את תנאי השימוש בעיון לפני ביצוע הזמנות באתר www.basiccollection.com. אנו ממליצים לשמור עותק של התנאים וההגבלות לעיון עתידי.

אנו עשויים לשנות את התנאים וההגבלות מעת לעת. אנא קרא את התנאים וההגבלות ובדוק שוב לעתים קרובות. אם אינך מסכים לשינוי כלשהו בתנאי השימוש, עליך להפסיק באופן מיידי את השימוש באתר. כל שינוי שיבוצע לאחר ביצוע ההזמנה לא ישפיע על ההזמנה אלא אם כן אנו נדרשים לבצע את השינוי על פי חוק.

למידע משפטי אחר, עבור לסעיפים: תנאים והגבלות, מדיניות פרטיות, החזרות & amp; החלפה ומשלוח של www.basiccollection.com

רישום

כדי להשתמש בכמה מהשירותים או התכונות שעומדים לרשותך באתר www.basiccollection.com יהיה עליך להירשם. בעת ההרשמה אתה נדרש לספק מידע אודותיך שהוא נכון, מדויק, עדכני ומלא מכל הבחינות. במידה ופרטי הרישום שלך ישתנו, אנא הודע לנו על ידי שינוי פרטיך בקטע "ניהול חשבונות" באתר. סיסמת החשבון שאתה מספק צריכה להיות ייחודית ושמורה על אבטחה, ועליך להודיע ​​באופן מיידי על www.basiccollection.com על כל הפרת אבטחה או שימוש בלתי מורשה בחשבון שלך.

אנא עיין במדיניות הפרטיות שלנו למידע אודות אופן השימוש שלנו בנתונים שלך.

החשבון שלך

אם אתה משתמש באתר זה, אתה אחראי לשמור על סודיות החשבון והסיסמה שלך ועל הגבלת הגישה למחשב שלך, ואתה מסכים לקבל אחריות על כל הפעילויות המתרחשות תחת חשבונך או סיסמתך. באחריותך הבלעדית (א) שימוש זהיר וזהיר בסיסמת www.basiccollection.com שלך; (ב) שימוש מאובטח בחשבון www.basiccollection.com (ג) הודע מייד ל- www.basiccollection.com על כל צורך בהשבתת סיסמה. אתה מעניק www.basiccollection.com וכל שאר האנשים או הגופים המעורבים בתפעול אתר זה את הזכות לשדר, לפקח, לאחזר, לאחסן ולהשתמש במידע שלך בקשר עם הפעלת אתר זה. אם אתה מתחת לגיל 18, תוכל להשתמש ב- www.basiccollection.com רק במעורבות של הורה או אפוטרופוס. www.basiccollection.com שומרת לעצמה את הזכות לסרב לשירות, לסיים חשבונות, להסיר או לערוך תוכן, או לבטל הזמנות לפי שיקול דעתה הבלעדי.

זכויות קניין רוחני

כל התוכן הכלול ב- www.basiccollection.com, כגון יצירות, תמונות, תמונות, מוסיקה, צלילים, סרטונים, מסמכים, רישומים, דמויות, לוגו, תפריטים, דפי אינטרנט, גרפיקה, צבעים, ערכות, כלים, גופנים, עיצובים, דיאגרמות, פריסות. , שיטות, תהליכים, פונקציות ותוכנות (ביחד, "תוכן"), הוא רכושו של www.basiccollection.com או StyleHub.com (ספק שירותי מסחר אלקטרוני) ומוגן על ידי זכויות יוצרים לאומיות ובינלאומיות וחוקי קניין רוחני אחרים. אינך רשאי לשכפל, לפרסם, להפיץ, להציג, לשנות, ליצור יצירות נגזרות או לנצל אותן באופן כללי או חלקן, ללא הסכמה מפורשת בכתב ומפורשת של www.basiccollection.com או StyleHub.com לפי העניין לִהיוֹת.

ל- Basiccollection.com או StyleHub.com תהיה הזכות הבלעדית לאשר או לאסור על פי שיקול דעתם הבלעדי כל רפרודוקציה, פרסום, הפצה, הצגה, שינוי, יצירת יצירות נגזרות או ניצול בכל אופן, כולו או חלקן, התוכן. ל- www.basiccollection.com או StyleHub.com תהיה הזכות, בכל עת, לטעון לכותב כל תוכן המפורסם באתר זה ולהתנגד לכל שימוש, עיוות או שינוי אחר של תוכן כזה.

כל רפרודוקציה, פרסום, הפצה, הצגה, שינוי, יצירה של יצירות נגזרות או ניצול בכל דרך שהיא, התוכן שאושר במפורש בכתב על ידי Basiccollection.com או StyleHub.com יתבצע על ידך למטרות חוקיות בלבד ובמסגרת עמידה בכל החוקים החלים.

דילוג לתוכן